57. Alay Senfonisi

57. Alay Senfonisi

Etkinlik Hakkında

21 Eylül'de Kilitbahir Açık Hava Sahnesi’nde yapılması planlanan etkinlik, hava muhalefeti nedeniyle 25 Eylül günü Anadolu Hamidiye Tabyası'na saat 16:00’ya alınmıştır.

Çanakkale Savaşı'nda unutulmaz kahramanlıklar göstermiş ve tamamına yakını hayatını kaybetmiş olan dünya savaş tarihinin ölümsüzlük ikonu 57. Alay ...

Çanakkale Savaşı'nda unutulmaz kahramanlıklar göstermiş ve tamamına yakını hayatını kaybetmiş olan dünya savaş tarihinin ölümsüzlük ikonu 57. Alay anısına değerli besteci Can Atilla’nın tüm bu savaşı, zaferi ve 57. Alay’ın şanlı direnişini büyük bir incelik ve duygu yoğunluğu ile işlediği 2. Senfonisi, Burak Tüzün yönetimindeki İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası'nın soprano Hülya Kazan ve çellist Serdar Resul'e eşlik edeceği konserle seslendiriliyor.

Etkinlik sırasında cep telefonu ve flashlı fotoğraf yada video çekimi yasaktır. Etkinlik alanına yakın konumlardan herhangi bir müzik vb ses olmamalıdır. Konser, klasik müzik konseri olduğu için alanda mutlak sessizlik sağlanmalıdır.

Daha fazla göster

Bu etkinliğin zamanı geçti, artık aktif değil.

Düzenleyen

İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası

Favoriler

Paylaş